Pëlhurë xhakete xhakete prej pëlhure e thurur nga fustani i ricikluar nga poliestër

Përshkrim i shkurtër:

1000-2999 mts ≥ 3000 mts
2,2 dollarë/milion 1,85 dollarë / milion


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Recycled polyester crepe fabric knit dress fabric blazer fabric (4)
Recycled polyester crepe fabric knit dress fabric blazer fabric (5)
Recycled polyester crepe fabric knit dress fabric blazer fabric (2)
Recycled polyester crepe fabric knit dress fabric blazer fabric (3)
Recycled polyester crepe fabric knit dress fabric blazer fabric (1)

Detajet e pëlhurës:

Neni nr.:SX-ZF9446Lloji i furnizimit:Me porosi
Emri i pëlhurës:Pëlhura të ricikluaraNumri i fijeve:75D/36FDTY;75D/36FDTY;20DSP
Lloji i pëlhurës:ThururShembull MOQ:30 m
Përbërja:64%Poliester  Recycle33Poliester  3%SpandexShembull kohëzgjatjeje:25 ditë
Pesha:210 G/SQMMOQ me shumicë:1000 m për ngjyrë; 3000 milion për porosi
Gjerësia e prerjes:61”Kohëzgjatja me shumicë:45-50 ditë varet nga sasia
Metoda e ngjyrosjes:Copë e lyerVendi i origjinës:Kinë
Përfundo:e rregullt
Përdorimi përfundimtar:Blazer, Top, fustan, etj.

Parametrat e produktit:

Stabiliteti dimensional ndaj larjes+/-5%Qëndrueshmëria e ngjyrës në larje:Klasa 3-4
Vlera PH5,0-7,5Qëndrueshmëria e ngjyrës në fërkim:E thatë: 4   I lagësht: 3
Rezistenca e shtyllave:Klasa 4
Rekomandim për kujdes:Larë në makinë të ftohtë me ngjyra të ngjashme Cikli i butë Vetëm zbardhues pa klor kur nevojitet Tharje me larje të ulët

Ftoheni hekurin nëse është e nevojshme

 

Paketimi dhe dorëzimi:

Detajet e paketimit: parkim rrotullues

Porti: Shanghai

Koha e drejtimit :

Sasia (jardët)1 - 500501 - 30003001 - 10000> 10000
Lindje. Koha (ditë)455050Për t'u negociuar

Kjo është një pëlhurë e thurur e dyfishtë duke përdorur poliestër të ricikluar Repreve®. Ne gjithashtu mund ta ndryshojmë atë në poliestër të ricikluar nga furnitorë të tjerë sipas kërkesës së blerësit. Kompania jonë ka certifikatë GRS. Ne mund të lëshojmë Certifikatë Tregtare pasi mallrat të dërgohen nëse keni nevojë. Ne gjithashtu mund të ofrojmë etiketë të varur nga poliesteri i ricikluar nëse përqindja e poliesterit të ricikluar është mbi 30% për Repreve® poliestër të ricikluar, ose mbi 50% duke përdorur poliestër të ricikluar nga furnizues të tjerë.

Fytyra prej krep me teksturë duket si lëkura e elefantit, ndërsa është e lëmuar dhe e sheshtë në anën e pasme. Kështu, mund të jetë pa rreshtim për të ndihmuar në kursimin e kostos së veshjes dhe më të rehatshme për t'u veshur. Kjo pëlhurë ka shtrirje të mirë si në deformim ashtu edhe në pëlhurë, e bën atë të mirë për xhaketë sportive, veshje, madje edhe për përshtatje të ngushtë.

Ne mund të ngjyrosim për t'iu përshtatur ngjyrave të blerësit. Ne kemi njerëz me përvojë që ndjekin të gjitha porositë në mullinjtë e ngjyrosjes dhe të gjitha mallrat do të inspektohen plotësisht përpara dërgesës. Ne kemi laboratorin tonë të testimit për testet bazë. Testimi ose inspektimi i palëve të treta gjithashtu mund të organizohet nëse është e nevojshme.

Ne kemi mbi 14 vjet përvojë profesionale si prodhuese e llojeve të ndryshme të rrobave të grave. Ne kemi një ekip të fortë kërkimi dhe zhvillimi. Ata mund të analizojnë cilësinë tuaj në kohën e duhur dhe të bëjnë kuotim, apo edhe të bëjnë dizajn ose rregullim të cilësisë sipas nevojave tuaja. Ka shumë furnizues të lëndëve të para rreth fabrikës sonë, e cila është afër Keqiao, një nga qendrat e tekstilit në Kinë. Fabrika jonë është vetëm një orë distancë me tren ekspres nga Shangai. Është shumë i përshtatshëm për të bërë një vizitë tek ne. Furnizojmë pëlhura me cilësi të lartë për shumë kompani me famë botërore. Mund të pranohet një urdhër i vogël provë. Mostra falas është në dispozicion. Çmimi ynë është i arsyeshëm dhe mban cilësi të lartë për çdo klient.

Një shans për ne, më shumë mundësi për ne të dy.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:


 • E mëparshme:
 • Tjetër:
 • PRODUKTET LIDHUR

  Woven Twill fabric for fashion clothes Pëlhurë Twill e endur për rroba të modës
  Fabric Manufacturing Woven Twill Fabric for clothing Fabric Manufacturing Woven Twill Pëlhurë për veshje
  Stripes Garment Stripe Combed Wool Polyester Blended Fabric Rroba me vija Pëlhurë e përzier me lesh me shirita të krehura me poliestër
  Poly plaid fabric knit fabric outwear fabric Pëlhurë e thurur me pëlhurë polifonike pëlhurë e thurur më shumë
  Polyester Rayon Textured woven fabric Pëlhurë e endur poliestër prej fije artificiale me teksturë
  Sustainable Jersey fabric tops fabric dress fabric Pëlhurë fustanesh prej pëlhure të qëndrueshme Jersey
  TR Twill for pants and Blazer TR Twill për pantallona dhe xhaketë sportive
  TR Twill for pants and Blazer TR Twill për pantallona dhe xhaketë sportive
  Jersey fabric knit pants fabric tops fabric Pëlhurë e thurur me pantallona triko pëlhurë e sipërme pëlhure
  Polyester Rayon Double twill fabric Pëlhurë me twill dyfishtë poliestër pëlhurë prej fije artificiale
  Lini Mesazhin Tuaj