Pëlhurë prej pëlhure najloni pëlhurë prej fije artificiale pëlhurë prej pëlhure xhaketë pëlhure

Përshkrim i shkurtër:

1000-2999mts 0003000mts
3.70 dollarë / M 3.40 dollarë / M

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Nylon Rayon Ponte fabric knit pants fabric blazer fabric (3)
Nylon Rayon Ponte fabric knit pants fabric blazer fabric (2)
Nylon Rayon Ponte fabric knit pants fabric blazer fabric (1)
Nylon Rayon Ponte fabric knit pants fabric blazer fabric (4)

Detajet e pëlhurës:

Artikulli Nr .: SX-ZF9040 Lloji i furnizimit: Bëni sipas porosisë
Emri i pëlhurës: NR ponte romë Numri i fijeve: 30S / 1; 70D + 40D
Lloji i pëlhurës: Thur Shembulli i MOQ: 30 metra
Përbërja: '80% poliester 16% viskoze 4% material elastik Shembull i kohës së drejtimit: 25 ditë
Pesha: 350G / SQM MOQ me shumicë: 1000m për ngjyra; 3,000m për porosi
Gjerësia e tryezës së prerjes: 57 " Koha kryesore: 25-45 ditë varet nga q'ty
Metoda e ngjyrosjes: Copë e lyer Vendi i Origjines: Kina
Mbaro: i rregullt    
Përdorimi përfundimtar: Xhaketë sportive, pantallona, ​​veshje, jumpsuits, etj

Karakteristikë e pëlhurës:

Drapery NR me peshë mesatare ponte roma, pa stinë.

I mirë për xhaketë sportive, veshje, jumpsuits, pantallona.

Kujdes i lehtë, i përshtatshëm për zyra shtëpie ose veshje pune.

Parametrat e produktit:

Qëndrueshmëria dimensionale e larjes +/- 5% Qëndrueshmëria e ngjyrave për larjen: Nota 3-4
Vlera PH 5.0-7.5 Qëndrueshmëria e ngjyrës në fërkim: E thatë: 4 E lagur: 3
Rezistenca e shpimit: Shkalla 4    
Rekomandimi i kujdesit: Lani lavatriçen të ftohtë me ngjyra të ngjashme

Cikli i butë

Vetëm zbardhues jo klor kur është e nevojshme

Thatë rrënjë të ulët

Hekur i ftohtë nëse është e nevojshme

 

Paketimi dhe Dorëzimi:

Detajet e Paketimit: parkim kodrina

Porti: Shangai

Koha e plumbit:

Sasia (Oborret) 1 - 500 501 - 3000 3001 - 10000 > 10000
Lindje. Koha (ditët) 25 30 35 Për tu negociuar

  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  •