Pëlhurë N / R pëlhurë e thurur me fytyrë të dyfishtë

Përshkrim i shkurtër:

1000-2999mts 0003000mts
$ 4.70 / M $ 4.35 / M

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

NR fabric double face knit fabric (2)
NR fabric double face knit fabric (3)
NR fabric double face knit fabric (1)

Detajet e pëlhurës:

Artikulli Nr .: SX-ZF9632 Lloji i furnizimit: Bëni sipas porosisë
Emri i pëlhurës: NR thurur Numri i fijeve: 80S / 1R; 40D / 24F DTY + 40DSP
Lloji i pëlhurës: Thur Shembulli i MOQ: 30 metra
Përbërja: 60% najlon 20% pëlhurë prej fije 20% elastan Shembull i kohës së drejtimit: 25 ditë
Pesha: 240G / SQM MOQ me shumicë: 1000m për ngjyra; 3,000m për porosi
Gjerësia e tryezës së prerjes: 56 ” Koha kryesore: 25-45 ditë varet nga q'ty
Metoda e ngjyrosjes: Copë e lyer Vendi i Origjines: Kina
Mbaro: i rregullt    
Përdorimi përfundimtar: veshje të thurura, veshje, veshje të jashtme, etj.

Karakteristikë e pëlhurës:

NR e lidhur me peshë mesatare, pa stinë.

Mirë për veshje të jashtme, veshje, pantallona.

Kujdes i lehtë, i përshtatshëm për zyra shtëpie ose veshje pune.

Parametrat e produktit:

Qëndrueshmëria dimensionale e larjes +/- 5% Qëndrueshmëria e ngjyrave për larjen: Nota 3-4
Vlera PH 5.0-7.5 Qëndrueshmëria e ngjyrës në fërkim: E thatë: 4 E lagur: 3
Rezistenca e shpimit: Shkalla 4    
Rekomandimi i kujdesit: Lani lavatriçen të ftohtë me ngjyra të ngjashme

Cikli i butë

Vetëm zbardhues jo klor kur është e nevojshme

Thatë rrënjë të ulët

Hekur i ftohtë nëse është e nevojshme

 

Paketimi dhe Dorëzimi:

Detajet e Paketimit: parkim kodrina

Porti: Shangai

Koha e plumbit:

Sasia (Oborret) 1 - 500 501 - 3000 3001 - 10000 > 10000
Lindje. Koha (ditët) 25 30 35 Për tu negociuar

  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  •