Na kontaktoni

Hangzhou Shangxiang Tekstil Co, Ltd.

Adresë

Zona Industriale Kanshan, Xiaoshan, Hangzhou, Zhejiang, Kinë, 311243

Telefoni

Shitjet: 0086-15869148645

Mbështetje: +86-571-82758671

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Lini Mesazhin Tuaj