Rreth Nesh

Co tekstile Hangzhou Shangxiang, Ltd u gjet në 2007, e cila është prodhues i rrobave kryesisht punuar në zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e pëlhurave veshje. Themeluesi i kompanisë z. Jimmy Zhou punoi si një njeri i shitjeve për rreth 6 vjet në një fabrikë ngjyrosjeje, ku mësoi aftësitë e tregut dhe procedurën e ngjyrosjes farike. Gruaja e tij Rosie Chen ka një pamje unike të modës dhe bukurisë. Në vitin 2007, industria e tekstilit po lulëzonte në vend dhe Jimmy vendosi të fillojë biznesin e tij - Shangxiang Textile, së bashku me gruan e tij.

Për vitet e kaluara, Shangxiang ka punuar shumë për të sjellë vazhdimisht pëlhura shumëngjyrëshe të modës në botë. Zelli dhe këmbëngulja janë në themel të etikës së punës së kompanisë.

erg

Fabrika e endjes së vetë-borxhit u ndërtua në maj, 2019, me pajisje të përparuara tjerrjeje dhe endjeje, e cila rrit avantazhin tonë të madh në R&D, kontrollin e cilësisë dhe shërbimin ndaj klientit. Përmes përpjekjeve të vazhdueshme për më shumë se 10 vjet, kompania jonë ka krijuar marrëdhënie të mira biznesi me disa marka ndërkombëtare të modës, të tilla si Express, Republika e Bananeve, Ann Talyor, New York & Company, Mango, Macy's etj.

Çfarë bëjmë ne

bdf

Shangxiang Textile janë të specializuara në prodhimin e të gjitha llojeve të pëlhurave të veshjeve të grave, të tilla si TRSP si P / D dhe Y / D, Polifonik / Sp, Tencel, Vështrim prej liri, Endje e Dyfishtë, Bengalinë për të endura; Ponte Roma, Jersey, Rib, thurur lirshëm, Jacquard, Y / D Plaid për thurje. Pëlhura mund të përdoret për xhaketa për gra, pantallona, ​​funde, kostume, pallto llogore etj.

Si një kompani me përgjegjësi shoqërore, Shangxiang Textile zhvilloi shumë kohë dhe përpjekje për të zhvilluar pëlhura të qëndrueshme seri, të tilla si Poly ricycled, BCI, Ecovero, Tencel, najloni i ricikluar, etj. Kompania ka marrë Certifikatën Globale të Ricikluar 4.0 nga 2019, e cila u ofron klientëve tanë të nderuar më shumë zgjidhje për pëlhura të qëndrueshme.

Për të ardhmen e ardhshme, Shangxiang do të vazhdojë të punojë shumë dhe të jetë inovative për të krijuar histori të reja.