• sx1
  • sx1
  • sx1

Profili i Kompanisë

Hangzhou Shangxiang Textile Co, Ltd. u gjet në vitin 2007, e cila është prodhuesi i pëlhurave që ka punuar kryesisht në zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e pëlhurave të veshjeve.

Fabrika e thurjes u ndërtua në maj 2019, me pajisje të avancuara të tjerrjes dhe thurjes, gjë që rrit avantazhin tonë të madh në Kërkim dhe Zhvillim, kontrollin e cilësisë dhe shërbimin ndaj klientit. Përmes përpjekjeve të vazhdueshme prej më shumë se 10 vitesh, kompania jonë ka ndërtuar marrëdhënie të mira biznesi me disa marka ndërkombëtare të modës, si Express, Banana Republic, Ann Talyor, New York & Company, Mango, Macy's etj.

Bleni sipas kategorisë

Produktet tona

Ne punojmë me

jty (8)
jty (8)
jty (8)
jty (8)
jty (8)
jty (8)
jty (8)
jty (8)
jty (8)
jty (8)
jty (8)
jty (8)
Lini Mesazhin Tuaj