Контактирајте не

Hangzhou Shangxiang Textile Co., Ltd.

Адреса

Индустриска зона Каншан, Ксијаошан, Хангжу, Жеџијанг, Кина, 311243

Е-пошта

Телефон

Продажба: 0086-15869148645

Поддршка: +86-571-82758671

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Оставете ја вашата порака